Najświeższe informacje, zdjęcia oraz ciekawostki dostępne są na naszym profilu na facebooku. profil Klubu na facebooku

drawsko pomorskieWracamy z Drawska Pomorskiego z jedną wygraną.
Dzień 1
Dwie porażki. Najpierw z Basketem Ostrów Wlkp. 36:39 (28:16!!!) po dogrywce.
Druga przegrana z Kusym Szczecin 39:53 (17:24).

Dzień 2
Przegrywamy z Wilkami Morskimi Szczecin 33:42. Brak pomysłu na obronę strefową ;( słaba skuteczność, nie gramy 1×1.
Kolejny mecz i dramat w końcówce z Kadrą Zach-Pom. porażka 1 pkt 45:46 po 2 kwarcie 26:21,po 3 kwarcie 38:30, szansa na zwycięstwo nas zablokowała, przez ostatnie 2 min żadna zawodniczka nie chciała wziąć odpowiedzialności za wynik.
Trzeci sobotni mecz z Gromem Turowo 56:31 (30:13). Wynik sugeruje łatwe zwycięstwo, niestety nie było tak różowo. W 3 kwarcie rzuciliśmy 4 pkt i niemoc trwała aż do stanu 34:31 w 5 minucie 4 kwarty. Zmiana systemu obrony (nareszcie zadziała zona!!!) i mobilizacja całego zespołu doprowadziła to tak wysokiego zwycięstwa.
Dzień 3
Niedziela i mecz nr 6 z gospodarzem Olimpijczyk Drawsko Pomorskie. Z zespołem, który nie poniósł porażki. Pomimo dużego zmęczenia wyszliśmy na mecz bardzo agresywnie i z wolą zwycięstwa. Postawiliśmy trudne warunki i po 1kw było 15:15. Słabsza 2 i 3kw w ataku, a może brak szczęścia i kilka niekorzystnych decyzji sędziowskich spowodowało, że Olimpijczyk prowadził po 3kw 42:27. Nasz zespół poderwał się do walki i wygrał 4kw 12:7. Zespół walczył do końca i trzeba w tym upatrywać nadziei na lepsze jutro!