UKS Błękitny Delfin Bydgoszcz

oficjalna strona Klubu

Najświeższe informacje

Najświeższe informacje, zdjęcia oraz ciekawostki dostępne są na naszym profilu na facebooku. profil Klubu na facebooku

2015 – rocznik 2001

logoDC2015VII OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ KOSZYKÓWKI DZIEWCZĄT ROCZNIKA 2001

 

 

 

 

KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA
1. UKS Trójka OSiR Żyrardów
2. MKS Opalenica
3. UKS Błękitny Delfin Bydgoszcz
4. GKS Grom Turowo
5. (1.PK) ASK Basketstal Grudziądz
6. (2.PK) Basket Bydgoszcz
dotacja_um_bydgoszcz

WYNIKI
PIĄTEK 25.09.2015
Mecz nr 01. Godz. 12.30
UKS Błękitny Delfin Bydgoszcz – MKS Basket Bydgoszcz 43:40

Mecz nr 02. Godz. 14.00
UKS Trójka OSiR Żyrardów – ASK Basketstal Grudziądz 28:58

Mecz nr 03. Godz. 15.30
MKS Opalenica – GKS Grom Turowo 59:21

Mecz nr 04. Godz. 17.00
ASK Basketstal Grudziądz – UKS Błękitny Delfin Bydgoszcz 59:31

Mecz nr 05. Godz. 18.30
GKS Grom Turowo – UKS Trójka OSiR Żyrardów 28:71

Mecz nr 06. Godz. 20.00
MKS Opalenica – MKS Basket Bydgoszcz 53:61

SOBOTA 26.09.2015
Mecz nr 07. Godz. 12.00
UKS Trójka OSiR Żyrardów – UKS Błękitny Delfin Bydgoszcz 48:33

Mecz nr 08. Godz. 13.30
GKS Grom Turowo – ASK Basketstal Grudziądz 26:57

Mecz nr 09. Godz. 15.30
MKS Opalenica – UKS Trójka OSiR Żyrardów 35:53

Mecz nr 10. Godz. 17.00
ASK Basketstal Grudziądz – MKS Basket Bydgoszcz 43:34

Mecz nr 11. Godz. 18.30
MKS Opalenica – UKS Błękitny Delfin Bydgoszcz 47:39

Mecz nr 12. Godz. 20.00
MKS Basket Bydgoszcz – GKS Grom Turowo 60:37

NIEDZIELA 27.09.2015
Mecz nr 13. Godz. 09.00
UKS Trójka OSiR Żyrardów – MKS Basket Bydgoszcz 61:48

Mecz nr 14. Godz. 10.30
MKS Opalenica – ASK Basketstal Grudziądz 41:46

Mecz nr 15. Godz. 12.00
GKS Grom Turowo – UKS Błękitny Delfin Bydgoszcz 42:48

Po zakończonym ostatnim meczu odbyło się oficjalne zakończenie turnieju. Oprócz wręczenia pucharów, medali i koszulek wręczone zostały również nagrody indywidualne.
Trenerzy wybrali najlepsze zawodniczki w swoich zespołach:
1. UKS Trójka OSiR Żyrardów – LIDIA ANTOLAK
2. MKS Opalenica – JAGODA WUJEC
3. UKS Błękitny Delfin Bydgoszcz – WERONIKA GACA
4. GKS Grom Turowo – KAROLINA SZEWCZYK
5. (1.PK) ASK Basketstal Grudziądz – MARTA CIESIELSKA
6. (2.PK) Basket Bydgoszcz – NATALIA TOMALA

Do piątki ALL STARS wybrano:
1. UKS Trójka OSiR Żyrardów – SANDRA SZCZERBIŃSKA
2. MKS Opalenica – PAULINA KACZMAREK
3. UKS Błękitny Delfin Bydgoszcz – ZUZANNA PIWKOWSKA
4. GKS Grom Turowo – IZABELA KRÓL
5. (1.PK) ASK Basketstal Grudziądz – SANDRA LEWANDOWSKA

Najbardziej wartościową zawodniczką wybrana została: JULIA ZDANOWSKA z Trójki Żyrardów!

UKS Błękitny Delfin Bydgoszcz © 2015 Frontier Theme