UKS Błękitny Delfin Bydgoszcz

oficjalna strona Klubu

Najświeższe informacje

Najświeższe informacje, zdjęcia oraz ciekawostki dostępne są na naszym profilu na facebooku. profil Klubu na facebooku

2013

delfin_cup2013-300x300

KOMUNIKAT KOŃCOWY OGÓLNOPOLSKIEGO TURNIEJU KOSZYKÓWKI DZIEWCZĄT DELFIN CUP 2013.
W tym roku turniej został rozbudowany. Po pierwsze w terminie 27-29.09 rywalizowały ze sobą zespoły z roczników 1999 i 2001. W kolejny weekend do rywalizacji przystąpiły zespoły w kategorii kadetek. Łącznie podczas naszych turniejów rozegrano 50 spotkań. Wszystkie spotkania rozegrane zostały na halach Gimnazjum 9 i Zespołu Szkół nr 15 Mistrzostwa Sportowego. W tym miejscu pragniemy gorąco podziękować za udostępnienie obu obiektów dyrektorom placówek, Panom mgr Wojciechowi Murawskiemu i mgr Tomaszowi Gadzińskiemu. Serdeczne podziękowania składamy również dyrekcjom i nauczycielom wychowania fizycznego ze szkół podstawowych nr 2, 20, 62, 67 za udostępnienie materacy i łóżek polowych.

W turnieju łącznie wzięło udział około 300 dzieci. Oprócz naszego zespołu UKS Błękitny Delfin Bydgoszcz, gościliśmy następujące kluby: ZS nr 15 MS / Basket 25 Bydgoszcz, Siódemka Sopot, TS Basket Gniezno, Kadra województwa lubelskiego, MKS Basket 67 Bydgoszcz, Orlik – 2 Biała Podlaska, Ósemka Wejherowo, Stoper Głuchowo, AKM Włocławek, Olimpijczyk Olsztynek, Jar Elbląg, Tęcza Leszno.

Zdjęcia w zakładce Foto->Delfin Cup 2013

Wyniki wszystkich meczy turnieju rocznika 2001:

PIĄTEK 27.09.2013
Mecz nr 01. Błękitny Delfin – Basket 25 28-13
Mecz nr 02. Basket 67 – Stoper 52-21
Mecz nr 03. Błękitny Delfin 2002 – Wejherowo 19-55
Mecz nr 04. Sopot – Biała Podlaska 30-35

SOBOTA 28.09.2013
Mecz nr 05. Basket 67 – Błękitny Delfin 2002 67-6
Mecz nr 06. Błękitny Delfin – Biała Podlaska 47-24
Mecz nr 07. Głuchowo – Wejherowo 16-26
Mecz nr 08. Basket 25 – Sopot 25-40
Mecz nr 09. Basket 67 – Wejherowo 43-19
Mecz nr 10. Sopot – Błękitny Delfin 23-40
Mecz nr 11. Błękitny Delfin 2002 – Głuchowo 14-56
Mecz nr 12. Biała Podlaska – Basket 25 37-36
Mecz nr 13. A3 – B4: Głuchowo – Basket 25 26-45
Mecz nr 14. A4 – B3: Błękitny Delfin 2002 – Sopot 9-82
Mecz nr 15. A1 – B2: Basket 67 – Biała Podlaska 45-25
Mecz nr 16. A2 – B1: Wejherowo – Błękitny Delfin 15-30

NIEDZIELA 29.09.2013
Mecz nr 17. A4 – B4: Błękitny Delfin 2002 – Basket 25 4-60
Mecz nr 18. A3 – B3: Głuchowo – Sopot 20-39
Mecz nr 19. Mecz o 3 miejsce: Biała Podlaska – Wejherowo 27-25
Mecz nr 20. Finał: Błękitny Delfin – Basket 67

Ostateczna kolejność w roczniku 2001:
1. MKS Basket 67 Bydgoszcz
2. UKS Błękitny Delfin Bydgoszcz
3. Orlik – 2 Biała Podlaska
4. UKS Ósemka Wejherowo
5. UKS Siódemka Sopot
6. KS Basket 25 Bydgoszcz
7. UKS Stoper Głuchowo
8. UKS Błękitny Delfin 2002 Bydgoszcz

Do ALL STARS – czyli pierwszej piątki turnieju wybrano:
1. OLIWIA MOCARSKA – MKS Basket 67 Bydgoszcz
2. PATRYCJA HASEK – UKS Błękitny Delfin Bydgoszcz
3. PAULINA DOMINIAK – Orlik – 2 Biała Podlaska
4. BARBARA KONKOL – UKS Ósemka Wejherowo
5. KAROLINA TĘCZA – UKS Siódemka Sopot

NAJLEPSZY OBROŃCA:
MONIKA NOWAK – Błękitny Delfin Bydgoszcz

MVP TURNIEJU:
MARTYNA FINC – Basket 67 Bydgoszcz

Wybrano również najlepsze zawodniczki w poszczególnych zespołach:
1. MAGDALENA PHAM – MKS Basket 67 Bydgoszcz
2. JOANNA IWIŃSKA – UKS Błękitny Delfin Bydgoszcz
3. AGATA JANOWSKA – Orlik – 2 Biała Podlaska
4. ZOFIA FREUND – UKS Ósemka Wejherowo
5. MARCELLA MAĆKOWIAK – UKS Siódemka Sopot
6. WERONIKA SZCZEPANIAK – KS Basket 25 Bydgoszcz
7. MAGDALENA SZULC – UKS Stoper Głuchowo
8. JULIA SZPAKOWSKA – UKS Błękitny Delfin 2002 Bydgoszcz

Wyniki wszystkich meczy turnieju rocznika 1999:

PIĄTEK 27.09.2013
Mecz nr 01. UKS Błękitny Delfin Bydgoszcz – ZS nr 15 MS / Basket 25 41-42
Mecz nr 02. Siódemka Sopot – Błękitny Delfin 98 PK  37-38
Mecz nr 03. TS Basket Gniezno  – Kadra woj. lubelskiego 40-23

SOBOTA 28.09.2013
Mecz nr 04. Błękitny Delfin – Błękitny Delfin 98 PK 36-50
Mecz nr 05. Sopot – Gniezno 31-36
Mecz nr 06. ZS nr 15 MS / Basket 25 – Lubelskie 17-39
Mecz nr 07. Błękitny Delfin – Gniezno 29-37
Mecz nr 08. Sopot – Lubelskie 31-33
Mecz nr 09. Błękitny Delfin 98 PK – ZS nr 15 MS / Basket 25 38-21
Mecz nr 10. Błękitny Delfin – Sopot 46-55
Mecz nr 11. ZS nr 15 MS / Basket 25 – Gniezno 24-61
Mecz nr 12. Błękitny Delfin 98 PK – Lubelskie 47-43

NIEDZIELA 07.10.2012
Mecz nr 13. Błękitny Delfin 98 PK – Gniezno 39-46
Mecz nr 14. Sopot – ZS nr 15 MS / Basket 25 60-21
Mecz nr 15. Błękitny Delfin – Lubelskie 46-39

Ostateczna kolejność w roczniku 1999:
1. TS Basket Gniezno
2. Kadra województwa lubelskiego
3. UKS Siódemka Sopot
4. ZS nr 15 MS / Basket 25 Bydgoszcz
5. UKS Błękitny Delfin Bydgoszcz
-. UKS Błękitny Delfin 98 PK Bydgoszcz

Do ALL STARS – czyli pierwszej piątki turnieju wybrano:
1. ALEKSANDRA PIASECKA – TS BASKET Gniezno
2. MAGDALENA STEFANIUK – Kadra województwa lubelskiego
3. WIKTORIA RADWAŃSKA – UKS Siódemka Sopot
4. DOMINIKA FELIGA – ZS nr 15 MS / Basket 25 Bydgoszcz
5. OLIWIA SZPAKOWSKA – UKS Błękitny Delfin Bydgoszcz

KRÓL STRZELCÓW:
JOWITA PILAKOWSKA – Błękitny Delfin Bydgoszcz

MVP TURNIEJU:
LILIANNA BANASZAK – TS BASKET Gniezno

Wybrano również najlepsze zawodniczki w poszczególnych zespołach:
1. MARTA KĘSIK – TS BASKET Gniezno
2. ALEKSANDRA MAZUREK – Kadra województwa lubelskiego
3. ALEKSANDRA ROWIŃSKA – UKS Siódemka Sopot
4. WIKTORIA SUWIK – ZS nr 15 MS / Basket 25 Bydgoszcz
5. JULIA BORKOWSKA – UKS Błękitny Delfin Bydgoszcz
6. PAULINA ŚWITAŁA – UKS Błękitny Delfin Bydgoszcz

Wyniki wszystkich meczy turnieju w kategorii KADETEK:

PIĄTEK 04.10.2013
Mecz nr 01.  Basket 67 – AKM Włocławek 83-43
Mecz nr 02. Błękitny Delfin – Jar Elbląg 64-74
Mecz nr 03. Tęcza Leszno – Olimpijczyk Olsztynek 66-19
Mecz nr 04. Elbląg – Basket 67 79-71
Mecz nr 05. Włocławek – Leszno 34-77
Mecz nr 06. Olsztynek – Błękitny Delfin 36-65

SOBOTA 05.10.2013
Mecz nr 07. Elbląg – Leszno 50-63
Mecz nr 08. Olsztynek – Włocławek 50-46
Mecz nr 09. Błękitny Delfin – Basket 67 (mecz ligi kadetek) 84-58
Mecz nr 10. Elbląg – Olsztynek 87-41
Mecz nr 11. Basket 67 – Leszno 26-77
Mecz nr 12. Włocławek – Błękitny Delfin 41-62

NIEDZIELA 06.10.2013
Mecz nr 13. Włocławek – Elbląg 31-72
Mecz nr 14. Błękitny Delfin – Leszno 29-68
Mecz nr 15. Basket 67 – Olsztynek 55-28

Ostateczna kolejność w kategorii KADETEK:
1. Tęcza Leszno
2. Jar Elbląg
3. Błękitny Delfin Bydgoszcz
4. Basket 67 Bydgoszcz
5. Olimpijczyk Olsztynek
6. AKM Włocławek

Do ALL STARS – czyli pierwszej piątki turnieju wybrano:
1. ALEKSANDRA BRAMBOR – Tęcza Leszno
2. DAGMARA CZAPLIŃSKA – Jar Elbląg
3. PATRYCJA PILAKOWSKA -Błękitny Delfin Bydgoszcz
4. ALEKSANDRA JAKÓBCZUK – Basket 67 Bydgoszcz
5. JOANNA KOZŁOWSKA – Olimpijczyk Olsztynek

KRÓL STRZELCÓW:
KAROLINA OMELAN – JAR ELBLĄG

MVP TURNIEJU:
POLA LUBIŃSKA – TĘCZA LESZNO

Wybrano również najlepsze zawodniczki w poszczególnych zespołach:
1. PATRYCJA DZIECIĄTKOWSKA – Tęcza Leszno
2. WIKTORIA KOŁACKA – Jar Elbląg
3. WERONIKA KUZIMSKA – Błękitny Delfin Bydgoszcz
4. MICHALINA NIEDZIELSKA – Basket 67 Bydgoszcz
5. MARTYNA MURZA – Olimpijczyk Olsztynek
6. GABI JAKUBAS – AKM Włocławek

Pragniemy podziękować UM Bydgoszcz za pomoc przy organizacji turnieju. Wsparcia udzieliły nam również: Bursa nr 1, Gimnazjum nr 9, Szkoła Podstawowa nr 37, Zespół Szkół nr 5 Mistrzostwa Sportowego,  KS Basket 25 Bydgoszcz oraz Firma XT24, Hurtownia Sportowa PAAK.

Szczególne podziękowania należą się rodzicom, którzy pomogli w organizacji jak również wspierali zespół dopingiem podczas meczy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

UKS Błękitny Delfin Bydgoszcz © 2015 Frontier Theme